Malta ♥♥♥♥4/5 Prihláška

Malta -  Valleta

zaujímavá kombinácia angličtiny a príjemnej klímy  aj v skorých jarných mesiacoch alebo neskorých jesenných mesiacoch


Ostrov v Stredozemnom mori, pár kilometrov vzdialený od Sicílie. Je plný histórie, nádherných pamiatok – tri z nich sa nachádzajú na zozname UNESCO  - hlavné mesto Valletta ako celok, megalitické chrámy na ostrove Malta a Gozo, a Hypogeum v Half Saflieni.  Malta je plná inšpirácií pre milovníkov histórie. Je to kombinácia histórie, angličtiny a mora.  Úžasný med, ako jedna z charakteristík Malty, z rôznych bylín, podľa daného mesiaca – napríklad tymiánový ako poklad mesiaca máj a jún.

škola

Škola je uznaná Ministerstvom vzdelávania Malty, je členom FELTOM. Sídli v centre Vallety, v príjemnej budove. Okrem kvalitných lektorov, je výhodou veľkosť skupiny - 8 študentov v skupine, vybavenie školy, s priestormi na samoštúdium, Wi – Fi pripojenie, zaujímavé aktivity voľného času.

ubytovanie

Hostiteľské rodiny so stravou, ktoré sú ideálnym miestom na spoznávanie krajiny, zabezpečia pre študenta príjemné zázemie. Hotely, apartmány, rezidencie v najrozmanitejších cenových kategóriách.

voľný čas

Intenzívny program voľného času je jednou z hlavných charakteristík Malty. Predurčuje ju k tomu najmä jej veľkosť  - okolo 300 km2, čo je asi o 50 menej, ako má Bratislava. Okrem  malých vzdialeností na Malte je to je i jej bohatá história, krásne prírodné prostredie vrátane mora.

  • maximálne 9 študentov v skupine
  • inšpiratívna atmosféra hlavného mesta Valleta – historického skvostu
  • intenzívne kurzy, individuálne kurzy, kurzy pre profesionálov
  • intenzívny program voľného času – prehliadky historických skvostov, ochutnávky vína, tradičné maltské festy, jazda na koni, potápanie, výlety loďou, kúpanie na pláži

termíny

kurzy prebiehajú počas celého roka

cena

940,- EUR / 2 týždne ( cena platí mimo mesiaca júl, august )

v cene je zahrnuté

20 lekcií týždenne, certifikát o štúdiu
učebnice, učebný materiál
extra lekcie pronunciation
ubytovanie, jednoposteľová izba, polpenzia
uvítací večierok
aktivity voľného času

kompletné zabezpečenie

naša spoločnosť zabezpečí otestovanie jazykovej úrovne, poradenstvo, jazykový pobyt s dopravou, poistením i ďalšiu asistenciu

Prihlásiť sa prihlasit sa