Lindau ♥♥♥♥4/5 Prihláška

Lindau

od 17 rokov

Kvalitné kurzy  a  veľmi intenzívny program voľného času organizovaný školou

 

Lindau, stredoveké mesto ležiace na juhu Nemecka, susedí s Rakúskom a Švajčiarskom. Historická časť mesta je na ostrove, moderná na pevnine. Obklopené najväčším nemeckým jazerom Bodensee, s výhľadom na Alpy. S množstvom zaujímavostí, kultúrnych, historických, akcií v priebehu roka.
Toto všetko ho predurčuje na to, byť ideálnym miestom na strávenie voľného času spolu so štúdiom nemčiny.

škola

Škola je v modernej budove, lokalizovaná v historickej časti mesta. Veľmi príjemné priestory, vhodné na kvalitné štúdium, ale aj na posedenie so spolužiakmi či lektormi. Vybavené učebne, knižnica, jazykové laboratórium s počítačmi, s prístupom na internet. Terasa vhodná na posedenia a diskusie pri káve, s výhľadom na jazero a Alpy.

ubytovanie

Študentské  rezidencie pár minút chôdzou od školy, s kvalitným vybavením, jedno a dvojposteľovými izbami, kompletne vybavenou kuchyňou i  umývačkou riadu,  spoločenskými priestormi, záhradným posedením, športovými možnosťami. Ubytovanie v hostiteľskej rodine so stravou,  je rovnako možné zabezpečiť ako i hotelové či apartmánové ubytovanie.

voľný čas

Škola organizuje poobedné, večerné  aktivity – športové akcie, kiná, diskusie, posedenia v reštaurácii, tanečné stretnutia, barbeque, bowling, veľké množstvo prehliadok miestnych zaujímavostí. Víkendové exkurzie do Mníchova, Stuttgartu, Zurichu – i s ubytovaním. Program aktivít je veľmi kvalitný a intenzívny.

  • vynikajúci program voľného času
  • 20, 25 alebo 30 lekcií týždenne, v skupine maximálne 12 študentov, dlhoroční kvalitní lektori
  • individuálne lekcie
  • study and work program na 2 až 5 mesiacov

 

termíny

kurzy prebiehajú počas celého roka

kompletné zabezpečenie

naša spoločnosť zabezpečí otestovanie jazykovej úrovne, poradenstvo, jazykový pobyt s dopravou, poistením i ďalšiu asistenciu

 

Prihlásiť sa prihlasit sa