Kapské Mesto ♥♥♥♥4/5 Prihláška

Kapské Mesto - JAR

kvalitná ponuka, priaznivé ceny, úžasné prostredie

Kapské Mesto, ktoré je považované za jedno z najkrajších miest na svete, leží na Kapskom polostrove, je obklopené Atlantickým oceánom a Table Mountain. Je príležitosťou na všetky vodné športy, je zaujímavé pre milovníkov vína, pre cestovateľov, gurmánov.

škola

Škola s dvadsaťročnou tradíciou je akreditovaná EAQUALS a je členom IALC, má dve centrá , jedno v historickej časti mesta, druhé v príjemnej rezidenčnej časti. Je veľmi kvalitnou školou zakladajúcou si na individuálnom prístupe ku študentovi, prvotriednej kvalite, výbornom národnostnom mixe. Všetci lektori majú CELTA alebo Delta certifikát.

ubytovanie

Hostiteľské rodiny so stravou, ktoré sú ideálnym miestom na spoznávanie krajiny, zabezpečia pre študenta príjemné zázemie. 

Penzión je dostupný chôdzou od školy, je vybavený bazénom so slanou vodou, záhradným posedením s grilom, salónikom s chladničkou a mikrovlnou rúrou. Každá z príjemných, priestranných a vkusne zariadených izieb má vlastné soc. zariadenie, možnosť prípravy kávy a čaju. Izby Sú s výhľadom na hory, bazén alebo záhradu.

voľný čas

Škola organizuje aktivity voľného času spoločné večere s lektormi, nočné posedenia pri africkej hudbe, celodenné výlety – Mys dobrej nádeje, TM, poldenné výlety aj do častí, kde by sa študent nedostal, resp. nezískal autentický zážitok. Zároveň pomôže pri organizovaní aktivít na základe želania študenta.

  • maximálne 10 študentov v skupine, 50 minútové lekcie
  • intenzívne kurzy, individuálne kurzy, kurzy pre profesionálov
  • možnosť dobrovoľníckeho programu – ekologické poľnohospodárstvo, vinárstvo, ochrana divých vtákov a cicavcov, ochrana morí, starostlivosť o starých ľudí, práca s deťmi, a mnoho iných
  • spojenie s kurzom fotografovania, s golfom

termíny

kurzy prebiehajú počas celého roka.

kompletné zabezpečenie

naša spoločnosť zabezpečí otestovanie jazykovej úrovne, poradenstvo, jazykový pobyt s dopravou, poistením i ďalšiu asistenciu

Prihlásiť sa prihlasit sa