Berlín ♥♥♥♥4/5 Prihláška

Berlín

od 16 rokov

Berlín je nielen hlavné mesto Nemecka ale i kultúrne centrum. So svojou kozmopolitnou  atmosférou je porovnateľné s New Yorkom alebo Londýnom. Rôzne časti Berlína sú charakteristické rôznymi kultúrami, je tu mnoho múzeí, festivalov, zaujímavých historických i moderných miest a objektov. Je to veľmi inšpiratívne mesto.

škola

Škola je v centre mesta, v príjemných priestoroch s kvalitne vybavenými učebňami. Od svojho vzniku v osemdesiatych rokoch  minulého storočia, sa mnoho študentov kvalitne jazykovo zdokonalilo. Lektori nemčiny sú s univerzitným vzdelaním a dlhoročnými skúsenosťami s výučbou nemčiny.

ubytovanie

Hostiteľské rodiny sú starostlivo vyberané, aby boli garanciou vysokej kvality. Ubytovanie v hostiteľskej rodine je najlepší spôsob ako sa zdokonaliť v nemčine. Veľakrát sú chôdzou dostupné od školy. Ubytovanie v rodine je so stravou. Ďalej je možnosť výberu z veľkého množstva rezidencií a študentských apartmánov s kompletným vybavením.

voľný čas

Každý týždeň minimálne tri spoločné aktivity organizované školou. Výlety, posedenia, diskusie, športové akcie, múzeá, horské túry.

 

  • Berlín ako nezabudnuteľný zážitok
  • 20 alebo 25 lekcií týždenne, miniskupinový kurz, večerný kurz,  individuálne lekcie, veľmi skúsení lektori
  • profesijné zameranie – právo, medicína, marketing, bankovníctvo, cestovný ruch v intenzite 3 alebo 6 lekcií týždenne
  • maximálne 10 študentov v skupine, cez leto – 12, 45 minútové lekcie
  • kvalitný program voľného času

 

termíny

kurzy prebiehajú počas celého roka

 

kompletné zabezpečenie

naša spoločnosť zabezpečí otestovanie jazykovej úrovne, poradenstvo, jazykový pobyt s dopravou, poistením i ďalšiu asistenciu

 

Prihlásiť sa prihlasit sa