Graz ♥♥♥♥4/5 Prihláška

Graz

Vysoká kvalita výučby a profesionálny prístup školy.

od 17 rokov

Graz, hlavné mesto Štajerska, druhé najväčšie mesto Rakúska, so svojou historickou časťou, ktorá je dedičstvom UNESCO. Toto univerzitné mesto, ktoré spája históriu, dynamický, ale i veľmi príjemný život plný kultúry je zaujímavé i teplým podnebím, vďaka teplým prúdom zo Stredomoria. Patrí medzi najbezpečnejšie a najzelenšie mestá Európy.

škola 

Škola s viac ako 30 ročnou tradíciou, sídliaca v centre mesta . Je kvalitne a príjemne vybavená, študentovi dáva možnosť vo veľmi pohodovom prostredí, s profesionálnymi lektormi zdokonaliť jazyk. Okrem učební, študovní a relaxačných priestorov majú študenti k dispozícii kafetériu, záhradu, fitnes centrum, športové možnosti.

ubytovanie

Ubytovanie  je možné zabezpečiť v starostlivo vyberaných  hostiteľských  , v študentskej rezidencii v centre mesta  alebo v študentských apartmánoch. Ubytovanie v rodine je so stravou, v rezidencii a apartmáne s vybavenou kuchyňou.

voľný čas

Škola organizuje počas týždňa i víkendov aktivity, slúžiace na spoznávanie histórie, kultúry pamiatok, prírody regiónu. Slúžiace na intenzívnu komunikáciu študentov, na ich spoznávanie a budovanie dobrých vzťahov navzájom.

  • kurz vo vysokej intenzite a kvalite – 26 lekcií týždenne počas leta a 29 lekcií celoročne
  • kurz zameraný na rakúsku históriu, literatúru, kultúru
  • špecializované kurzy pre lekárov , študentov medicíny, zdravotníckych pracovníkov
  • špeciálny kurz pre učiteľov nemeckého jazyka
  • možné sú aj večerné kurzy, na doplnenie dovolenkového pobytu
  • letné kurzy s bohatým programom aktivít

termíny

kurzy prebiehajú počas celého roka

počas letných prázdnin sú možné 2 alebo 4 týždňové kurzy

kompletné zabezpečenie

naša spoločnosť zabezpečí otestovanie jazykovej úrovne, poradenstvo, jazykový pobyt s dopravou, poistením i ďalšiu asistenciu

Prihlásiť sa prihlasit sa